A A A K K K
для людей із порушенням зору
Цуманська громада
Волинська область, Луцький район

Про порядок денний другої сесії  Цуманської селищної ради восьмого скликання

Дата: 04.12.2020 17:18
Кількість переглядів: 555

                                            

                                                                                             

                             ЦУМАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                        ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

                                                   РІШЕННЯ 

                                                

                         2020 року  №  

              смт Цумань

 

Про порядок денний другої   

сесії  Цуманської селищної ради

восьмого скликання

 

Відповідно до пункту 14 статті 46 Закону України « Про місцеве

самоврядування в Україні»,селищна рада

                        

                                          ВИРІШИЛА:

 

    Затвердити для розгляду на пленарному засіданні другої  сесії Цуманської селищної ради восьмого скликання  такий порядок денний :

 

  1. Про зміни до бюджету на 2020 рік.

     (Інформує Привиденець І.М. – начальник  фінансового відділу)

 2.Про утворення виконавчого комітету ради,визначення його чисельності

 та затвердження персонального складу.

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

3.Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних

 актів Цуманської селищної ради.

 (Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

4.Про передачу комунального майна на праві господарського відання.

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

5.Про затвердження плану роботи Цуманської селищної ради на 2021рік.

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

6.Про початок реорганізації сільських рад.

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

7.Про затвердження регламенту роботи виконавчого комітету Цуманської селищної ради .

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

8.Про внесення змін до місцевої Програми Фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Цуманська районна лікарня» на 2020рік.

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

9. Про оплату праці селищного голови ,старост ,керівництва селищної ради та працівників  виконавчих органів селищної ради.

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

10.Про покладання обов’язків по вчинення нотаріальних дій,проведення  державної реєстрації актів цивільного стану .

 (Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

11. Про покладання обов’язків по проведенню державної реєстрації актів цивільного стану .

 (Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

12.Про внесення змін до Положення про комунальну установу « Центр надання соціальних послуг Цуманської селищної ради».

 

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

13.Про затвердження Положення про  створення Служби у справах дітей та

сім’ї Цуманської селищної  ради Волинської області.

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

14.Про внесення змін до  Положення « Центр надання соціальних послуг » Цуманської селищної ради.

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

                         ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

 (Інформує: Григор’єва М.М. - спеціаліст відділу землевпорядкування

                   комунальної власності та екології).

 

15.Про прийняття у комунальну власність Цуманської селищної ради з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення

16.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що пропонується для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) площею 25,0 га

17.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Денисюку Ярославу Васильовичу (вул. М. Коцюбинського, 10).

18.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Денисюк Лідії Яківні (вул. М. Коцюбинського, 26).

19.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Резниченко Олександру Миколайовичу (вул. Стрітенська, 6).

20.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Петрицькому Анатолію Костянтиновичу (вул. Незалежності, 9).

21.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Круку Миколі Дмитровичу (вул. Стрітненська, 24).

22.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Тимчуку Ростиславу Олександровичу (вул. Б. Хмельницького, 18).

23.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Арендарчук Наталії Володимирівні (вул. Затишна, 10, кв. 2).

24.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Громик Надії Андріївні (вул. М. Коцюбинського, 8).

25.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Джежелі Олександру Миколайовичу (вул. Вербова, 1).

26.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Мельник Галині Яківні, Мельнику Валерію Стаховичу (вул. 1 Травня, 11).

27.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Піддубній Ірині Данилівні (вул. Зелена, 3).

28.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ройко галині Володимирівні (вул. Покровська, 16).

29. Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Пелеху Володимиру Павловичу (смт Цумань, вул. Стрітенська, 78 А).

30.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Синюк Людмилі Вікторівні (с. Берестяне, вул. Незалежності, 15).

31.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Цимбалюку Ярославу Павловичу (с. Берестяне, вул. Вишнева, 46).

32.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Мельнику Володимиру Харитоновичу (с. Холоневичі, вул. 8-го Березня, 9).

33.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Громику Леоніду Івановичу (с. Липне, вул. Шевченка, 33).

34.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Мельнику Віталію Миколайовичу (с. Липне, вул. Прилужна, 21).

35. Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Гусаку Володимиру Григоровичу (с. Липне, вул. Шевченка, 6).

36. Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Бондарчук Марії Іванівні (с. Клубочин, вул. Незалежності, 12).

37.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Литвиненко Юрію Васильовичу (смт Цумань, вул. Вишнева, 12, 0,1358 га).

38.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Янулю Василю Васильовичу (смт Цумань, вул. Бузкова, 22, 0,124 га).

39.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Тарасюк Тетяні Миколаївні (смт Цумань, вул. Шевченка, 8/1, 0,0627 га).

40.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Гусаку Олександру Миколайовичу (смт Цумань, вул. 1 Травня, 76; 0,15 га).

41.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кардашу Миколі Володимировичу (смт Цумань, вул. М. Коцюбинського, 22, 0,15 га).

42.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Арендарчуку Миколі Дмитровичу (смт Цумань, вул. Покровська, 14, 0,1245 га).

43.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Гикавому Володимиру Сергійовичу (смт Цумань, вул. Лебедина, 18, 0,15 га).

44.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Оліферчуку Григорію Сократійовичу (смт Цумань, вул. Стрітенська, 73, 0,1158 га).

45.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Веремію Олександру Павловичу (смт Цумань, вул. Шкільна, 21, 0,136 га).

46.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Мовчан Ользі Григорівні (смт Цумань, вул. Горького, 13, 0,122 га).

47.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Мороз Валентині Миколаївні (с. Берестяне, вул. Партизанська, 9, 0,1457 га).

48.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Шевчуку Сергію Андрійовичу (с. Холоневичі, вул. 8-го Березня, 13, 0,25   га).

49.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.   Гненюк Олені Павлівні (с. Липне, вул. Прилужна, 7).

50.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.   Гусаку Юрію Олексійовичу (с. Липне, вул. Відродження, 61).

51.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.   Громику Григорію Петровичу (с. Липне, вул. Відродження, 38).

52.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Никонець Зої Макарівні (с. Липне, вул. Незалежності, 16, 0,2170 га).

53.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Лисюку Василю Федоровичу (с. Липне, вул. 1 Травня, 29, 0,2083 га).

54.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Войтовичу Олександру Вікторовичу (с. Липне, вул. 40-р. Перемоги, 16, 0,25 га).

55.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Войтовичу Олександру Михайловичу (с. Липне, вул. 40-р. Перемоги, 15, 0,25 га).

56.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Лисюку Віктору Савичу (с. Липне, вул. Відродження, 51, 0,25 га).

57.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Мельнику Володимиру Михайловичу (с. Липне, вул. Незалежності, 70, 0,25 га).

58.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Гусаку Володимиру Адамовичу (с. Липне).

59.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Челій Надії Григорівні (с. Липне).

60.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Случику Олександру Анатолійовичу (с. Липне).

61.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Бондарець Ніні Іванівні (с. Липне).

62. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Шевчуку Сергію Олександровичу (с. Липне).

63.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Гусак Любові Павлівні (с. Липне).

64.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Шевчук Марині Дмитрівні (с. Липне).

65.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Сороці Ніні Павлівні (с. Липне).

66.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Шевчук Лідії Іванівні (с. Липне).

67.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Сороці Віталію Павловичу (с. Липне).

68.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Блащуку Миколі Анатолійовичу (с. Сильне).

69.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Ходорчук Ганні Михайлівни (с. Сильне).

70.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Савонюк Галині Тимофіївні (с. Сильне).

71.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Панасюку Миколі Федоровичу (с. Холоневичі).

72.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Піддубному Петру Адамовичу (с. Холоневичі).

73.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Цимбалюку Ярославу Павловичу (с. Берестяне).

74.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Климчук Марії Петрівні (с. Берестяне, 0,3478+0,1668+0,2807+1,2046 га).

75.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Ковальчук Оксані Петрівні (с. Берестяне, 0,6306+0,3545+0,1508+0,3317 га).

76.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Ройку Петру Федоровичу (с. Городище, 1,3177 га).

77.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Привиденцю Миколі Кириловичу (с. Городище,  1,0260+0,9257га).

78.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Мацюку Валерію Терентійовичу (с. Сильне, 0,8147+0,5576 га).

79.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Семенюку Володимиру Леонідовичу (с. Городище, 0,4881+0,8485 га).

80.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Юнчик Галині Леонтіївні (с. Сильне, 1,3637+0,7103 га).

81.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Юнчик Ользі Іванівні (с. Городище, 1,3619+1,0704 га).

82.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Головешку Володимиру Віналійовичу (с. Сильне, 1,1435+0,7101 га).

83.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Томчук Галині Миколаївні (с. Городище, 0,5523+1,1386 га).

84.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Трофімчук Антоніні Петрівні (с. Сильне, 1,1771+1,0226 га).

85.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Шниту Сергію Миколайовичу (с. Городище, 0,7104+0,3879+0,6319+0,5454+0,1239+1,2985+0,209 га).

86.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Величко Юрію Миколайовичу (с. Городище, 0,8254+0,7021 га).

87.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Козаку Володимиру Юрійовичу (с. Сильне, 0,5344+1,2728га).

88.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Шниту Миколі Филимоновичу (с. Сильне, 1,0226+1,1933 га).

89.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Ройку Петру Миколайовичу (с. Сильне, 0,8211+0,8243 га).

90.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Ройку Івану Федоровичу (с. Сильне, 0,8301+0,7103  га).

91.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Романюк Софії Миколаївні (с. Холоневичі, 0,5330+0,9324 га).

92.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Романюк Світлані Адамівні (с. Холоневичі, 0,4534 га).

93.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Лебедюку Володимиру Йосиповичу (с. Холоневичі, 0,4732+0,4396 га).

94.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Панасюк Надії Опанасівні (с. Холоневичі, 0,8742+0,4648 га).

95.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Переходьку Володимиру Пилиповичу (с. Липне, 1,1181+0,7758га).

96.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Демчуку Олександру Мусійовичу (с. Липне, 1,0369+0,6820га).

97.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Літвінцову Петру Івановичу (с. Липне, 0,4362+0,7974га).

98.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Гусаку Олексію Валерійовичу (с. Липне, 0,5248+1,02га).

99.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Демчуку Віктору Миколайовичу (с. Липне, 0,7372+0,7797 га).

100.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Шолотюку Михайлу Степановичу (с. Липне, 0,7868+1,0308га).

101.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Лисюку Ярославу Івановичу (с. Липне, 1,0027+0,8098га).

102.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Гусак Надії Іванівні (с. Липне, 1,0431+0,5058га).

103.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Гусак Любові Адамівні (с. Липне, 0,5544+1,2392+0,8208+1,0989 га).

104.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Шолотюк Людмилі Іванівні (с. Липне, 0,7563+0,9599 га).

105.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Архипчуку Василю Володимировичу (Цумань, учасник АТО).

106.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Чабану Віталію Анатолійовичу (с. Липне, вул. Шевченка).

107.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Лупало Сергію Анатолійовичу (с. Берестяне, вул. Партизанська).

108.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Одінцовій Марії Романівні (смт Цумань).

109.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шніту Роману Таріеловичу (с. Сильне, учасник АТО).

110.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Случику Івану Вікторовичу (смт Цумань, 0,1166 га).

111.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Мельнику Владиславу Миколайовичу (смт Цумань, 0,1166 га).

112.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Грицені Миколі Володимировичу (смт Цумань, 0,1166 га).

113.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Лебедюк Аліні Олегівні (смт Цумань, вул. Н. Депутатів, 0,0818 га).

114.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Коченюку Анатолію Віталійовичу (смт Цумань, вул. Б. Хмельницького, 0,0910 га).

115. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Мітлі Ользі Ігорівні (смт Цумань, вул. Б. Хмельницького, 0,0638).

116.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Савчуку Володимиру Романовичу (с. Кадище, 0,1524 га).

117.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Бутейцю Роману Володимировичу (с. Кадище, 0,1461га).

118.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Бандурі Сергію Валерійовичу (с. Кадище, 0,1538 га).

119.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Величко Миколі Анатолійовичу (с. Кадище, 0,1538 га).

120.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Демчуку Дмитру Петровичу (с. Липне, 0,25 га).

121.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Садовнику Володимиру Віталійовичу (с. Кадище, 1,0 га).

122.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сизону Адаму Полікарповичу (с. Городище, 1,0334 га).

123.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мирончук Надії Василівні (с. Липне, 1,3129 га).

124. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельних ділянок за рахунок земель не розподілених земельних часток (паїв) (в урочищі Лидеса за межами с. Липне)

125.Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельних ділянок за рахунок земель не розподілених земельних часток (паїв) (в урочищах Ухилля та Мистки за межами с. Липне)

126.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Арендарчук Валентині Микитівні.

127.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо від ведення земельної ділянки оренду для городництва гр. Ольховику Володимиру Володимировичу.

128.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо від ведення земельної ділянки оренду для городництва гр. Громику Андрію Анатолійовичу.

129.Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт Цумань по вул. Незалежності.

130.Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки обмеженою вул. Філатова та вул. Набережна в смт Цумань.

131.Про затвердження детального плану території для розміщення магазину по вул. Зелена в с. Кадище.

132.Про затвердження детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсбних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с. Сильне, вул. Л. Українки, 50 Б

133.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Зозулю Володимиру Вікторовичу.

134.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Янулю Ігорю Микитовичу.

135.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Януль Оксані Григорівні.

136.Про внесення змін в рішення Цуманської селищної ради №13-15/2012 від 21 березня 2012 року.

137.Про внесення змін до рішення Берестянської сільської ради №13/7 від 18 січня 2008 року.

138.Про внесення змін до рішення Холоневичівської сільської ради №9/4 від 7 липня 2007 року.

139.Про внесення змін до рішення Липненської сільської ради №12/3 від 19 червня 2007 року.

140.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки право оренди якої підлягає продажу через аукціон (земельні торги) (вул. Зелена, с. Кадище).

141.Про надання дозволу на поділ земельної ділянки комунальної власності (с. Кадище).

142.Про надання згоди на розірвання договору оренди землі (с. Кадище).

143.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Боровицькій Світлані Іванівні.

144.Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Боровицькій Світлані Іванівні.

145.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кмін Ользі Олексіївні (смт Цумань, вул. Л. Українки).

146.Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кмін Ользі Олексіївні (смт Цумань, вул. Л. Українки).

 

147.Про списання періодичних видань.

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

 

148. Про затвердження Положення про оплату праці ,преміювання надання матеріальної допомоги, встановлення надбавок та доплат працівникам Комунального закладу Центр культури  дозвілля та спорту Цуманськоїселищної ради.

 (Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

 

149.Про утворення Центру надання адміністративних послуг Цуманської селищної ради  та затвердження про нього.

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

 

150.Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Цуманської селищної ради

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

151.Різне.

 

Селищний   голова                                                      Анатолій  ДОРОШУК

                                    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь