Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Бондарчук Марії Іванівн

Дата: 25.11.2020 08:33

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Проєкт

Про надання дозволу на розробку  технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної

ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Бондарчук Марії Іванівні

Відповідно до п.34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», статей 12,118,121,122 Земельного кодексу України,  селищна рада

1.Надати  громадянці Бондарчук Марії Іванівні дозвіл  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Клубочин, вул. Незалежності, 12 Ківерцівського району Волинської області.

2.Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу її у власність після розроблення подати на розгляд та затвердження сесії селищної  ради.

3.  Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань земельних відносин… (голова комісії – ).

Селищний голова                                                                   Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук ,9-43-55