Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Арендарчук Валентині Микитівні

Дата: 20.10.2020 09:18

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Проєкт

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки в оренду гр. Арендарчук Валентині Микитівні

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 98,99,100 Земельного Кодексу України, ст.. 19,22,25,30,55-1 Закону України «Про землеустрій», селищна рада

1. Надати громадянці Кузьмик Валентині Микитівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки в оренду для обслуговування придбаного приміщення (код КВЦПЗ J 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості), яка розташована в с. Кадище по вул. 40 р. Перемоги, орієнтовною  площею 0,50 га .

2. Виготовлений проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування приміщення представити на розгляд та затвердження сесії селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного  середовища та житлово-комунального господарства (голова комісії – Колісник Р.Б.).

Селищний голова                                                                   Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук ,9-43-55