Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки право оренди якої підлягає продажу через аукціон (земельні торги)

Дата: 02.11.2020 12:12

Проєкт

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

право оренди якої підлягає продажу через аукціон

(земельні торги)

З метою ефективності та раціонального використання земельного фонду, залучення додаткових коштів в селищний бюджет, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Земельним кодексом України, селищна рада

1. Надати дозвіл Цуманській селищній раді на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реєстрації комунальної власності та продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах), яка розташована на території Цуманської селищної ради в межах населеного пункту с. Кадище по вул. Зелена, орієнтовною площею 0,0290 га, за цільовим призначенням: 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки замовити в організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт дотримуючись чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин… (голова комісії –.).

Селищний голова                                                                                 Анатолій Дорошук

Арендарчук, 94355