Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності

Дата: 20.10.2020 09:17

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ                              Проект

Про надання дозволу на виготовлення технічної

документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності

Розглянувши клопотання ПП «Укрліссервіс», відповідно до ст.ст. 12, 79-1 Земельного кодексу України, керуючись  п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки площею 1,6509 га, кадастровий номер 0721855701:02:001:0067, цільове призначення: 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості,  яка розташована в селі Кадище по вул.Рудочка Цуманської селищної ради, Ківерцівського району, Волинської області.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин....

Селищний голова                                                                Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук