Про розірвання договору оренди

Дата: 10.12.2020 12:51

РІШЕННЯ                              Проект

Про розірвання договору оренди

Розглянувши заяву ПП «Укрліссервіс» про розірвання договору оренди земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки, відповідно до ст.ст. 12, 79-1, 93, 120, 122, 142, 151, 186-1 Земельного кодексу України, ст.ст. 25, 50, 51 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 4, 15, 24 Закону України  «Про оренду землі», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи висновки постійної комісії Цуманської селищної ради з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного  середовища та житлово-комунального господарства, керуючись  п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

вирішила:

1. Розірвати додаткову угоду оренди земельної ділянки з ПП «Укрліссервіс» площею 0,7га (кадастровий номер 0721855701:02:001:0098) за адресою: вул. Рудочка,  с.Кадище, Ківерцівський район, Волинська область в межах Цуманської селищної ради для обслуговування виробничих приміщень між Цуманською селищною радою і ПП «Укрліссервіс» та зареєстрована в управлінні Держкомзему у Ківерцівському районі 30.01.2012року за № 07218000400078 яка розташована в селі Кадище по вул.Рудочка Цуманської селищної ради, для за згодою сторін.
  2. Доручити селищному голові Дорошуку Анатолію Васильовичу укласти додаткову угоду про дострокове розірвання договору оренди вищезазначеної земельної ділянки.
  3. ПП «Укрліссервіс» провести державну реєстрацію додаткової угоди про дострокове розірвання договору оренди на земельну ділянку кадастровим номером 0721855701:02:001:0098.

4. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки площею 1,6509га, кадастровий номер 0721855701:02:001:0067.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Цуманської  селищної ради з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного  середовища та житлово-комунального господарства (голова комісії – Колісник Р.Б.).

Селищний  голова                                                      Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук