Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування приміщення складу ядохімікатів) гр. Арендарчуку Володимиру Петровичу

Дата: 30.12.2020 11:50

Про затвердження проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки для іншого

сільськогосподарського призначення

(обслуговування приміщення складу ядохімікатів)

гр. Арендарчуку Володимиру Петровичу

Відповідно до ст.ст. 12, 79-1, 93, 120, 122, 142, 151, 186-1 Земельного кодексу України, ст.ст. 25, 50, 51 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 4, 15, 24 Закону України  «Про оренду землі», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись  п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА

1. Затвердити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування приміщення складу ядохімікатів)  площею: 1.3000га  (кадастровий номер 0721881300:01:001:0013),  яка розташована в с. Грем’яче,  вулиця  Перемоги, 25,  Ківерцівського району, Волинської області.

2. Передати громадянину Арендарчуку Володимиру Петровичу, строком на 20 (двадцять) років земельну ділянку із цільовим призначенням  для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування приміщення складу ядохімікатів) площею 1,3000га (кадастровий номер 0721881300:01:001:0013) розташовану в с. Грем’яче, вул. Перемоги, 25, Ківерцівського району,  Волинської області.

3. Встановити громадянину Арендарчуку Володимиру Петровичу орендну плату за надану в користування земельну ділянку  в розмірі ___ (____________) від нормативної грошової  оцінки земельної ділянки.

4. Зобов'язати громадянина Арендарчука Володимира Петровича:

- дотримуватися вимог статей 95, 96, 112, 113 Земельного кодексу України щодо прав і обов’язків землекористувачів та обмеження прав на землю.

5. Доручити Цуманського селищному  голові Дорошуку Анатолію Васильовичу підписати з громадянином Арендарчуком Володимирем Петровичем договір оренди землі  на земельну ділянку, яка надається на умовах даного рішення.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Цуманської  селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.)

Селищний  голова                                                      Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук