Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Агановському Андрію Володимировичу.

Дата: 31.12.2020 08:07

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ                                                Проєкт

Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою

Керуючись ст. 12, 116, 118, 122 Земельного кодексу України  та у відповідності до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА

1. Надати дозвіл громадянину  Агановському Андрію Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для  ведення особистого селянського господарства в смт.Цумань, вул.Вербова, Ківерцівського району Волинської області  орієнтовною площею 0,2000 га.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Селищний  голова                                                          Анатолій ДОРОШУК

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ                                                Проєкт