Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку ОСББ «Добробут- Цумань»

Дата: 31.12.2020 08:48

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

Проєкт

Про затвердження проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва

та обслуговування багатоквартирного житлового будинку ОСББ

«Добробут- Цумань»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 19, 30 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 42, 186 Земельного Кодексу України, селищна рада

ВИРІШИЛА

1. Затвердити  проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в постійне користування площею 0,2427га, кадастровий номер 0721855700:01:001:2377, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку  в смт Цумань   Ківерцівського  району  Волинської  області.

2. Передати в постійне користування земельну ділянку  площею 0,2427 га, кадастровий номер 0721855700:01:001:2377, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку розташовану в смт Цумань  вул.Грушевського,9 Ківерцівського району  Волинської області Об’єднанню співвласників багатоквартирного булинку «Добробут-Цумань».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Селищний голова                                                                         Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук, 9 43 55