Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кузьмику Петру Володимировичу.

Дата: 31.12.2020 08:54

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

Проєкт

Про затвердження проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки для будівництва та

обслуговування житлового будинку, господарських

будівель і споруд гр. Кузьмику  Петру  Володимировичу.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 19, 22, 25, 29, 30, 56 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 40, 118, 120, 121, 186 Земельного Кодексу України, селищна рада

ВИРІШИЛА

1. Затвердити  проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність площею 0,1676га, кадастровий номер 0721855700:04:000:0307, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах  с. Кадище  Ківерцівського  району  Волинської  області.

2. Передати у власність земельну ділянку  площею 0,1676 га, кадастровий номер 0721855700:04:000:0307, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с. Кадище Ківерцівського району  Волинської області громадянину   Кузьмику  Петру  Володимировичу .

3. Громадянину Кузьмику  Петру  Володимировичу приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації  речового  права  та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Селищний голова                                                                   Анатолій ДОРОШУК

Григор’єва, 9 43 55