Про затвердження звернення депутатів Цуманської селищної ради

Дата: 15.01.2021 16:01

РІШЕННЯ ( ПРЄКТ )

--------   2021 року № ---

смт Цумань

Про затвердження звернення депутатів

Цуманської селищної ради

Заради відновлення історичної справедливості, встановлення істини і можливості запобігти помилок в майбутнього, в пам'ять про тисячі полеглих в боях за Україну, керуючись статтями 10, 25, 36  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

1. Затвердити текст звернення депутатів Цуманської селищної ради до

-  Голови  Верховної  Ради України  п. Разумкова Д.О.;

-  Голови фракції політичної партії   Європейська солідарність п. Порошенка    П.О.;

- Голови фракції   Політичної  партії «Опозиційна платформа – за життя" п. Бойка Ю.А.;

- Голови фракції політичної партії   Всеукраїнське  об’єднання «Батьківщина » п. Тимошенко Ю.В.

- Голови фракції  Політичної партії   "Голос"  п. Рахманінова С.І.;

- Голові фракції  Політичної Партії  «Слуга народу» п. Арахамії Д.Г.;

-  Голові депутатської групи «Довіра» п. Кулініча О.І.,(додається).

Селищний голова                                                           Анатолій ДОРОШУК

рішенням селищної ради

_________ №________

Голові  Верховної  Ради України  п. Разумкову Д.О.

Голові фракції політичної партії

Європейська солідарність п. Порошенку П.О.

Голові фракції   Політичної  партії

«Опозиційна платформа – за життя" п. Бойку Ю.А.

Голові фракції політичної партії   Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина » п. Тимошенко Ю.В.

Голові фракції  Політичної партії

"Голос"  п. Рахманінову С.І.

Голові фракції  Політичної Партії

«Слуга народу» п. Арахамії Д.Г.

Голові депутатської групи «Довіра» п. Кулінічу О.І.

Звернення

Заради відновлення історичної справедливості, встановлення істини і можливості запобігти помилок в майбутнього, в пам'ять про тисячі полеглих в боях за Україну -  закликаємо Вас і Ваші фракції  підтримати ініціативу депутатської групи «Партія «За Майбутнє»» щодо створення тимчасової слідчої комісії з розслідування обставин під Іловайськом, Дебальцево і Словянськом.

Ми, громада Волині заплатили дорогу ціну в російсько-українській війні.

Тільки офіційно під Іловайськом втрати нашої області складають понад сотню загиблих  воїнів і зниклих безвісті та  сотні і сотні скалічених.  Загальні втрати у війні - близько трьохсот загиблих і зниклих безвісті.  Нашу волинську 51-у ОМБР,  яка брала участь в усіх гарячих точках війни в                   2014-му році, а потім в складі в тч і 128-ї бригади, під Дебальцево - було незаконно розформовано несправедливо звинувачено  в зраді і дезертирстві. Кинуто тінь зрадників і боягузів на всю Волинську область.

В зв'язку з цим ми, депутати Цуманської селищної, вимагаємо належного, неупередженого і всеоб'ємного  парламентського розслідування подій під Іловайськом, Дебальцево і Словянськом. І покладаємо надію в цьому саме на вищезазначену ТСК.

Це наш з вами святий обов'язок  перед загиблими і покаліченими воїнами, перед їх родинами, перед майбутніми поколіннями!

Волиняни, як і вся Україна, мають право знати правду!