ПЕРЕЛІК платних послуг, що можуть надаватися комунальним закладом Центр культури, дозвілля та спорту Цуманської селищної ради»

Дата: 21.01.2021 11:51

до рішення сесії селищної ради

від «__» _____ 2021 р. № __

платних послуг, що можуть надаватися комунальним закладом

Центр культури, дозвілля та спорту Цуманської селищної ради»

1. Навчання у студіях, на курсах, проведення занять у гуртках та колективах.

2. Проведення майстер класів, консультацій.

3. Надання платних послуг по обслуговуванню різноманітних заходів в приміщенні КЗ Центр культури, дозвілля та спорту Цуманської селищної ради, що проводяться не творчим  колективом Центру.  (презентації, вечори, концерти,  вистави, виставки, семінари та інших заходи в сфері культури):

- в глядацькій  залі

- для гастролюючих колективів, артистів

- використання сцени Центру

- використання фойє Центру ( взалежності від формату заходу)

- використання кімнати (для гурткової роботи)

4. Розроблення сценаріїв, постановочна робота і проведення заходів за заявками підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, фізичних осіб.

5.   Прокат сценічних костюмів, взуття, театрального реквізиту.

6. Проведення  концертів, свят, дитячих ранків без професійних виконавців

7. Проведення спектаклів і концертів художньої самодіяльності, організація та/або проведення спектаклів, концертів колективів аматорської творчості, дискотек.

8. Обслуговування екскурсійних груп і окремих відвідувачів у приміщенні музею, під час огляду експозицій, виставок. Обслуговування екскурсійних груп і окремих відвідувачів по селищу та Цуманської громаді.

9.  Відвідування музею та виставок.

10. Формування бібліографічних списків для курсових, дипломних та наукових робіт, каталогів для особистих бібліотек і бібліотек підприємств, установ та організацій. Інформаційно-бібліотечне обслуговування підприємств, установ та організацій.

Підготовка та надання письмових тематичних, фактографічних, аналітичних, адресно-бібліографічних та інших довідок для фізичних та юридичних осіб. Роздрукування інформації з електронних носіїв, ксерокопіювання.  Експонування рекламних матеріалів юридичних та фізичних осіб у приміщеннях або на сайтах закладів культури.

11. Підготовка та надання письмових тематичних, фактографічних, аналітичних, адресно-бібліографічних та інших довідок з використанням фондів музею.

12. Надання письмових історичних, аналітичних, тематичних довідок, висновків щодо нерухомих об’єктів культурної спадщини.

13. Надання послуг з оренди обладнання, майна, інструментів, що належать закладам культури. Прокат музичних інструментів, сценічних костюмів, взуття, театрального реквізиту.

14. Надання в користування приміщень: глядацького залу, фойє, кімнат, виставкових залів, у разі коли це не перешкоджає провадженню закладами діяльності у сфері культури.

15. Надання послуг: ксерокопіювання,  сканування малюнка,  сканування тексту,  друк однієї сторінки формату А4, «Інтернет послуга», «Комп’ютерна послуга».

16. Виготовлення титульної сторінки дисертацій, курсових, контрольних робіт та рефератів.

Секретар селищної  ради                                                   Тетяна  ЯНУЛЬ

до рішення сесії селищної ради

від «__» _____ 2021 р. № __

ВАРТІСТЬ ПЛАТНИХ ПОСЛУГ,

що можуть надаватись комунальним закладом

Центр культури, дозвілля та спорту Цуманської селищної ради

Найменування послуги

Одиниці  виміру

Вартість за одиницю,грн

Заняття в танцювальному гуртку

місяць

- заняття в вокальному гуртку

місяць

- заняття в дитячій образотворчій студії

місяць

- заняття у гуртку іноземної мови

2.

Надання платних послуг по обслуговуванню різноманітних заходів в приміщенні Центру культури, дозвілля та спорту Цуманської селищної ради, що проводяться не творчим колективом Центру.(презентації, вечори, концерти,  вистави, виставки, семінари та інших заходи в сфері культури):

в глядацькій  залі

300,00 – 500,00

в залежності від використання технічних засобів та приміщень

для гастролюючих колективів, артистів

10% від вартості проданих квитків

використання сцени Центру

70,00 – 100,00

2.4

використання кімнати (для гурткової роботи)

3.

Прокат сценічних костюмів, взуття, театрального реквізиту.

одиниця

10,00 – 200,00  в залежності від одиниці прокату (пояс, шапка, костюм, тощо.) року придбання і  стану

4.

Вартість вхідного квитка на культурно-масовий захід (вистава, концерт, ранок, дискотека ін. в залежності від тривалості заходу та затрат для його проведення)

20,00-40,00

5.

Розробка сценарію масового заходу на замовлення (концерту, презентації, фестивалю, професійного свята, ювілеїв ін.)

6.

Постановча робота заходу (в залежності від формату та кількості репетицій)

500,00-3000,00

7.

Проведення  концертів, свят, дитячих ранків без професійних виконавців ( в т.ч. виїздних в залежності від тривалості та кількості самодіяльних артистів, акцій, конкурсів тощо.)

500,00 -  10000,00

8.

Оренда приміщень, малих архітектурних форм, територій закладу

1 год/1 день