A A A K K K
для людей із порушенням зору
Цуманська громада
Волинська область, Луцький район

Про організацію харчування дітей ЗДО Цуманської селищної ради у 2021 році

Дата: 04.02.2021 08:03
Кількість переглядів: 187

 

 

ЦУМАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

 

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

  лютого 2021 року  №

смт Цумань

 

Про організацію харчування дітей ЗДО

Цуманської селищної  ради

 у 2021  році

 

 

    Відповідно до пункту 22 частини 1статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Закону України     «Про охорону дитинства», Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», постанов Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 року №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах  оздоровлення та відпочинку», від 02 лютого 2011 року №116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів загальноосвітніх та професійно – технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладання податком на додану вартість», спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», Закону України від 05.11. 2020 року № 978-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України», з метою дотримання безпечності та якості харчових продуктів, створення умов для організації харчування вихованців дошкільних навчальних закладів, Цуманська селищна рада


     ВИРІШИЛА:

 

 1. Визначити середньоденну  витрату у 2021 фінансовому році на харчування однієї дитини 30.00 грн.; ясельна група – 25грн. в день, фінансування яких буде здійснюватись з місцевого бюджету.

 

 1. Встановити  розмір плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах у розмірі 40 відсотків від встановленої вартості харчування на день, що становить 12 грн. для батьків у сільській місцевості.

 

 1. Встановити  розмір плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах у розмірі 60 відсотків від встановленої вартості харчування на день, що становить 18 грн.; ясельна група – 15 грн. для батьків у

смт Цумань.

 

 1. Зменшити на 50% розмір плати за харчування для сімей, у яких виховується троє і більше дітей до 18 років (при наявності відповідних документів).

 

 1. Організувати за кошти місцевого бюджету харчування дітей, сім’ї яких отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей учасників антитерористичної операції, дітей-інвалідів, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних групах  з розрахунку 30 гривень на одну дитину вдень.

 

 1. Керівникам закладів дошкільної освіти:

 

  1. забезпечити ведення відповідної документації та своєчасного замовлення продуктів харчування у постачальників,  відповідно до укладених договорів.

 

  1. вчасно підраховувати потребу у продуктах відповідно до перспективного меню, калькуляції та залишків продуктів.

 

  1. щомісячно контролювати і аналізувати використання коштів на харчування дітей.

 

  1. безоплатне харчування дітей здійснювати тільки в робочі дні. У разі відсутності дітей, компенсації за харчування не  проводити.

 

  1. харчування здійснювати за перспективним, щоденним меню та  щоденним меню-розкладом, використовуючи технологічні калькуляційні картки приготування страв.

 

  1. продукти харчування та продовольчу сировину отримувати за накладними та сертифікатами відповідності, деклараціями виробників на кожен вид товару, який постачається.

 

  1. вважати обов'язковими у закладах дошкільної освіти (харчоблоках) наступні документи:

- накладні на отримані продукти;

- технологічні калькуляційні картки;

- перспективне меню;

- щоденне меню;

- щоденне меню-розкладку;

- бракеражні (сирої та готової продукції) журнали;

- складську книгу;

- журнал обліку дітей;

- місячний звіт;

- сертифікати відповідності, якості, декларації виробника на кожен вид продуктів харчування, який постачається;

- список пільгової категорії дітей.

 

  1. щотижня аналізувати і узагальнювати, усувати недоліки, пов’язані з харчуванням здобувачів освіти.

 

  1. до 3 числа наступного місяця  подавати  у бухгалтерію селищної  ради табелі харчування дітей.

 

  1. працівники, пов'язані з організацією харчування дітей, повинні проходити обов'язкові медичні огляди відповідно до чинного законодавства.

 

  1. дотримуватись постійного дезінфекційного режиму в процесі обробки посуду, кухонного обладнання, предметів вжитку та рук. Застосовувати розчини відповідно до вимог діючих санітарних норм і правил.

 

 1. Систематично перевіряти організацію та здійснення  харчування дітей, якість та безпечність продуктів харчування.

 

 1. Бухгалтерії  Цуманської селищної ради здійснювати оплату за продукти харчуваня згідно поданих документів по КЕКВ 2230 відповідно до укладених договорів.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ освіти, молоді та спорту (Гламазда М.В.), відділ фінансів (Привиденець І.М), відділ бухгалтерського обліку (Бутеєць Н.І.), постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (Пелех М.В.)

    

 

 

 

 

Селищний голова                                                                              А.В.Дорошук


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь