Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Януль Тетяні Петрівні

Дата: 12.03.2021 11:52

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ                             Проєкт

Про надання дозволу на розробку  проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки для

будівництва житлового будинку, господарських будівель і

споруд  гр. Януль Тетяні Петрівні

Відповідно до п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», статей 12, 118, 121, 122 Земельного кодексу України,  селищна рада

ВИРІШИЛА

1.   Надати  громадянці Януль Тетяні Петрівні дозвіл  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,1500га, яка розташована в смт Цумань, вул. Мальовнича  Цуманської селищної ради Волинської області.

2.  Проект  землеустрою  після розроблення подати на розгляд та затвердження сесії селищної  ради.

3.  Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                 Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук, 9 43 55