Оголошення конкурсу

Дата: 23.04.2021 15:37

ОГОЛОШЕННЯ

Цуманська селищна рада, відповідно до розпорядження селищного голови від 22.04.2021 № 98-од «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти Цуманської селищної ради», оголошує конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Сильне, директора Карпилівського ліцею, директора Башликівської гімназії Цуманської селищної ради. Відповідно до Положення про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти Цуманської селищної ради встановлюються кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду:

Громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта на рівні не нижче магістра, спеціаліста, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію;
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт);
  • копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • заповнений особовий листок з обліку кадрів;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см.;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Зазначені документи претендент особисто подає разом із заявою про участь у конкурсному відборі у паперовому вигляді.

Претенденти допущені до участі в конкурсі, подають конкурсні пропозиції щодо перспективного плану розвитку закладу у вигляді презентації (у форматі pptx.).

Заяви приймаються на протязі 30-ти днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт Цумань, вул. Грушевського, 2

Тел.. 9-42-60