ДК 021:2015 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі» (UA-2021-04-28-003662-a)

Дата: 28.04.2021 16:07

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Цуманська селищна рада;
    смт Цумань, вул. Грушевського, 2; код за ЄДРПОУ – 04333885; категорія замовника – орган місцевого самоврядування.
  2. Назва предмета закупівлі:  ДК 021:2015 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі»
  3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-28-003662-a
  4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: закупівля товару здійснюється для забезпечення ЗЗСО І-ІІІ ст. смт Цумань твердопаливним котлом, оскільки попередній котел експлуатувався протягом тривалого часу та перебуває у незадовільному стані. Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, викладені у тендерній документації, обумовлені: встановленими чинними нормативними актами вимог до такого товару, потребами Замовника.
  5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений за результатами аналізу вартості товару та відповідно до наявних коштів у кошторисі на закупівлю товару.
  6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 600 000,00 грн з ПДВ.
  7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувану вартість предмету закупівлі було визначено за допомогою методу порівняння ринкових цін, який передбачає визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку.