Дата: 14.05.2021 14:50

про оприлюднення проєкту рішення Цуманської селищної ради

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,

оприлюднюється:

проєкт рішення Цуманської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Цуманської територіальної громади на 2022 рік».

Вказаним рішенням встановлюються:

• ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік;
  • пільги для фізичних та юридичних осіб зі сплати податку, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі від юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та їх об’єднань впродовж місяця з дня оприлюднення на адресу селищної ради:

45233, Волинська обл., Ківерцівський р-н, смт Цумань, вул. Грушевського, 2; e-mail: tsuman.sr@i.ua.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті селищної ради: http://cumanska.gromada.org.ua/

Окрім цього, у селищній раді можна ознайомитись із проектом рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Цуманської територіальної громади на 2022 рік».

Цуманська селищна рада