Про встановлення туристичного збору на території Цуманської селищної ради Луцького району Волинської області.

Дата: 01.06.2021 11:05

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ                                    Проєкт

Про встановлення туристичного збору на території  Цуманської селищної ради Луцького району Волинської області.

Керуючись Законом України від 23.11.2018 року № 2628-VIII «Про
внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», Податкового Кодексу України, відповідно до пункту 24 частини 1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  рекомендацій
 постійної комісії  з питань бюджету,  фінансів та соціального – економічного і   культурного   розвитку ,  селищна рада

1.Встановити на території Цуманської селищної ради  місцевий збір - туристичний збір.

2. Встановити ставку збору за кожну добу тимчасового розміщення однієї
особи у місцях проживання (ночівлі), у наступних відсотках від розміру
мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного
(податкового) року:

для внутрішнього туризму - 0,5 %;

для в’їзного туризму – 5 %

3. Платники збору, база справляння, порядок нарахування та сплати,
податкові агенти та місця проживання визначаються у ст. 268 Податкового
кодексу України.

4. Рішення набуває чинності з 01.01.2022 року.

5. Секретарю селищної  ради /Януль Т.І./ оприлюднити дане рішення згідно чинного законодавства.

6.Організацію виконання та контроль за правильністю нарахування, повнотою та своєчасністю сплати податку здійснює Ківерцівське відділення Луцької  об’єднаної державної податкової  інспекції ГУ ДФС у Волинській області.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  бюджету , фінансів та соціального-економічного і культурного розвитку   (голова комісії  - Пелих М.В.)

Селищний голова                                                   Анатолій ДОРОШУК