Про погодження передачі в оренду комунального майна на аукціоні

Дата: 06.07.2021 15:07

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

від                                            смт Цумань                                            8/

Про погодження передачі в оренду

комунального майна на аукціоні

Відповідно до ст. ст. 6, 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись ст. 26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, майнових відносин між орендодавцями та орендарями щодо використання майна, що перебуває в комунальній власності Цуманської селищної територіальної громади, розглянувши клопотання КНП «Цуманська РЛ» № 185 від 06.07.2021 р., селищна рада

1. Погодити передачу в оренду на аукціоні об’єкту: нежитлове приміщення площею 12,3 м2 поліклінічного відділення КНП «Цуманська РЛ», розміщеного за адресою: вул. Філатова, 6 в смт Цумань.

2. Погодити передачу в оренду на аукціоні об’єкту: нежитлове приміщення площею 18 м2 лікувального корпусу КНП «Цуманська РЛ», розміщеного за адресою: вул. Філатова, 6 в смт Цумань.

3. КНП «Цуманська РЛ» під час оголошення аукціону, визначення його результатів, підписання договору оренди забезпечити неухильне дотримання вимог чинного законодавства про оренду комунального майна.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

Селищний голова                                                                      Анатолій ДОРОШУК