Про затвердження розпорядження селищного голови прийнятого в міжсесійний період

Дата: 29.11.2021 15:23

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ (проєкт)

___________ 2021 року                  смт Цумань                                       № _____

Про затвердження розпорядження

селищного голови прийнятого

в міжсесійний період

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 року  № 177 «Деякі питання діяльності центрів надання соціальних послуг», постанови Кабінету Міністрів України № 429 від 01червня 2020 року « Про затвердження Порядку установлення диференційованої плати за надання соціальних послуг» Наказу Міністерства соціальної політики № 419 від 16 червня 2020 року « Методика обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для надання соціальних послуг», розпорядження селищного голови № 215 від 21 жовтня 2021 року,  з метою захисту непрацездатних громадян:

1. Затвердити розпорядження селищного голови № 215 від 21 жовтня 2021 року «Про звільнення від диференційованої плати за надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Цуманської селищної ради»

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань.

Селищний голова                                                              Анатолій ДОРОШУК