Солодке Різдво дітям

Дата: 05.01.2022 23:37

5 січня 2021 року в будинку культури смт. Цумань відбулася благодійна акція «СОЛОДКЕ РІЗДВО ДІТЯМ» для дітей з особливими потребами завдяки спільним діям  Молодь «За Майбутнє» Волинь за сприянням народного депутата Ірини Констанкевич, за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», за участю селищного голови Анатолія Дорошука, служби у справах дітей та сім`ї  Цуманської селищної ради.

Прозвучали новорічні привітання, різдвяні колядки у виконанні вокальної групи Будинку дитячої та юнацької творчості, проведена вікторина. Учасники драматичного гуртка «Світанок» Центру культури та дозвілля Цуманської селищної ради підготували театралізовану виставу «Чарівний ключик від Святого Миколая».

116 дітей з особливими потребами отримали новорічні подарунки та масу позитивних емоцій.