Про присвоєння поштової адреси нежитловим та житловим приміщенням, які знаходяться в 2-х поверховій будівлі з підвальним приміщенням по вул.Шевченка, 4Б, смт Цумань, Луцького району, Волинської області

Дата: 14.02.2022 08:17

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ                                       Проєкт

Про присвоєння поштової  адреси нежитловим та житловим приміщенням, які знаходяться  в 2-х поверховій будівлі з підвальним приміщенням по вул.Шевченка, 4Б, смт Цумань, Луцького району, Волинської області

Розглянувши  заяву громадянина Сорокіна Євгенія Васильовича, відповідно до статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок присвоєння та зміни поштових адрес(поділ з присвоєнням окремого поштового номера) об’єктам нерухомого майна на території Цуманської селищної ради об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням виконкому №27 від 22.06.2018року, виконавчий комітет селищної  ради

ВИРІШИВ:

1.Присвоїти поштову адресу нежитловим та житловим приміщенням, які знаходяться в 2-ох поверховій будівлі з підвальним поверхом  що  перебувають  у приватній власності  громадянина Сорокіна Євгенія Васильовича, а саме:

-       Нежитловому приміщенню підвального поверху загальною площею 65,7 кв.м присвоїти поштову адресу: Волинська область, Луцький район, смт Цумань, вул. Шевченка, 4Б/3.

-       Нежитловому приміщенню підвального поверху загальною площею 89,5 кв.м присвоїти поштову адресу: Волинська область, Луцький район, смт.Цумань, вул. Шевченка, 4Б/4.

-    Нежитловому приміщенню першого поверху загальною площею 33,1кв.м присвоїти поштову адресу: Волинська область, Луцький район, смт Цумань, вул. Шевченка, 4Б/5.

-     Нежитловому приміщенню першого поверху загальною площею 32,2 кв.м присвоїти поштову адресу: Волинська область, Луцький район, смт Цумань, вул. Шевченка, 4Б/6.

-      Нежитловому приміщенню першого поверху загальною площею 27.3 кв.м присвоїти поштову адресу: Волинська область, Луцький район, смт Цумань, вул. Шевченка, 4Б/7.

-      Нежитловому приміщенню першого поверху загальною площею 18,8 кв.м присвоїти поштову адресу: Волинська область, Луцький район, смт Цумань, вул. Шевченка, 4Б/8.

-        Нежитловому приміщенню першого поверху загальною площею 22,5 кв.м присвоїти поштову адресу: Волинська область, Луцький район, смт Цумань, вул. Шевченка, 4Б/9.

-        Житловому приміщенню другого поверху загальною площею 23,7 кв.м присвоїти поштову адресу: Волинська область, Луцький район, смт Цумань, вул. Шевченка, 4Б/10.

-       Житловому приміщенню другого поверху загальною площею 26,8 кв.м присвоїти поштову адресу: Волинська область, Луцький район, смт Цумань, вул. Шевченка, 4Б/11.

-       Житловому приміщенню другого поверху загальною площею 44,5 кв.м присвоїти поштову адресу: Волинська область, Луцький район, смт Цумань, вул. Шевченка, 4Б/12.

-       Житловому приміщенню другого поверху загальною площею 79,6 кв.м присвоїти поштову адресу: Волинська область, Луцький район, смт Цумань, вул. Шевченка, 4Б/13.

-       Житловому приміщенню другого поверху загальною площею 32,8 кв.м присвоїти поштову адресу: Волинська область, Луцький район, смт Цумань, вул. Шевченка, 4Б/14.

-       Житловому приміщенню другого поверху загальною площею 50,8 кв.м присвоїти поштову адресу: Волинська область, Луцький район, смт Цумань, вул. Шевченка, 4Б/15.

-       Житловому приміщенню другого поверху загальною площею 50,8 кв.м присвоїти поштову адресу: Волинська область, Луцький район, смт Цумань, вул. Шевченка, 4Б/16.

2. Відомості про присвоєння номера внести до Адресного реєстру та земельно-кадастрової книги.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами  (секретаря виконавчого комітету)  Світлану Ковш.

Селищний голова                                                           Анатолій  ДОРОШУК

Арендарчук