Про внесення змін  в трудовий договір (контракт)  з Граузе Оленою Едуардівною, директором КНП «Цуманська РЛ»

Дата: 15.04.2022 10:53

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

____________ 2022 року             смт Цумань                                   №____

Про внесення змін  в трудовий договір (контракт)

з Граузе Оленою Едуардівною,

директором КНП «Цуманська РЛ»

Відповідно до статей 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», ст. 21, ч.3, ст. 24, ст. 36 Кодексу законів про працю України, ст. 65 Господарського кодексу України, Постанови КМУ від 15 грудня 2021 року №1334 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 року №859 та від 25 квітня 2018 року №410», враховуючи рішення Цуманської селищної ради від 23.12.2019 №26-1/28 «Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району у комунальну власність Цуманської селищної об’єднаної територіальної громади Цуманської районної лікарні Ківерцівського району Волинської області, її рухомого і нерухомого майна»,  рекомендацій постійної  комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів, планування, розвитку підприємства, управління комунальною власністю та клопотання КНП «Цуманська РЛ»  від 11 квітня 2022 року №119, 122 селищна рада

1. Внести зміни в трудовий договір (контракт) з ГРАУЗЕ Оленою Едуардівною, директором КНП «Цуманська РЛ», затвердивши додатковий договір до контракту (додається).

2.  Рішення Цуманської селищної ради №13/8 від 23 лютого 2022 року визнати таким, що втратило чинність.

3. Покласти контроль за виконанням цього рішення на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, фінансів, планування, розвитку підприємства, управління комунальною власністю.

Селищний голова                                                                Анатолій ДОРОШУК

Додаток до рішення

Цуманської селищної ради

від ____________№______

ДОДАТКОВИЙ ДОГОВІР №4

до контракту з директором Комунального некомерційного підприємства

“Цуманська районна лікарня”  від 12 квітня 2019 року (зі змінами)

між Цуманською селищною радою та

Граузе Оленою Едуардівною

смт Цумань                                                                                   ____. ____ 2022р.

Цуманська селищна рада, в особі селищного голови Дорошука Анатолія Васильовича, що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з однієї сторони та Граузе Олена Едуардівна, що діє на підставі Статуту Комунального некомерційного підприємства «Цуманська районна лікарня» (нова редакція), затвердженого рішенням селищної ради від 23 грудня 2019 року №26-1/128, з другої сторони, а разом іменовані «Сторони», уклали цей Додатковий договір №4 до контракту з директором Комунального некомерційного підприємства «Цуманська районна лікарня» від 12 квітня 2019 року (зі змінами) (далі – «Контракт») про наступне:

1. Внести зміни до Розділу ІІІ. «УМОВИ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДИРЕКТОРА» Контракту, викласти пункт 2 розділу в наступній редакції:

«2. За виконання обов’язків, передбачених цим Контрактом, Директору нараховується заробітна плата за фактично відпрацьований час.

Розмір посадового окладу керівника закладу охорони здоров’я забезпечує співвідношення між середньою заробітною платою медичних працівників та не може перевищувати розмір середньої заробітної плати медичних працівників підприємства більш як на 60 відсотків.»

2. Інші умови Контракту не змінені цим Додатковим договором, залишаються чинними у тій редакції, в якій вони викладені Сторонами раніше, і Сторони підтверджують їх обов’язковість для себе.

3. Цей Додатковий договір складений українською мовою, на 1 (одній) сторінці у 2 (двох) автентичних примірниках, кожний із яких має однакову юридичну силу.

Голова Цуманської селищної ради

____________ Анатолій ДОРОШУК

М.П.

Директор Комунального некомерційного підприємства                      «Цуманська районна лікарня»