Про погодження про передачу в суборенду земельної ділянки

Дата: 17.04.2022 16:03

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

Проєкт

від ________2022року                 смт Цумань                             № _____

Про погодження про передачу в суборенду земельної ділянки

Відповідно ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Закону України частина перша ст. 8 «Про оренду землі», ст.93, 124 Земельного кодексу України, згідно договору оренди землі від 25.06.2021 року та розглянувши клопотання ТОВ «Агростидин» № 27 від 23.02.2022 року, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1.Погодити надання в суборенду ТОВ «Волинь Терра Нова» земельну ділянку площею 10,109 га, кадастровий номер 0721884000:02:000:1778 для ведення товарного сільськогосподарського господарства, яка розміщена за межами с.Липне Луцького району, Волинської області до закінчення терміну дії договору оренди  земельної ділянки від 25.06.2021 року.

2.Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                 Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук