Мікрогранти на створення теплиць

Дата: 25.07.2022 08:40

Міністерство аграрної політики та продовольства України розробило програми безповоротних грантів для аграріїв, які стосуються розвитку тепличних господарств. Вони розроблені з метою підтримки суб’єктів підприємництва, агровиробників, створення робочих місць та забезпечення продовольчої безпеки.

Програма часткової компенсації вартості створення теплиць передбачає гранти в розмірі від 5 до 7 мільйонів гривень.  У міністерстві очікують  тисячу грантів на рік, а загальний бюджет програми становитиме 7 мільярдів  гривень. Учасниками програми можуть бути як приватні підприємці, так і аграрні компанії й фермерські господарства, які мають у власності або в оренді землю.

Кошти від гранту можна буде витратити на безпосереднє будівництво комплексу, закупівлю технічного обладнання для його роботи. Враховуючи, що сума гранту за цією програмою значно вища, то вводиться принцип співфінансування. Для першої тисячі учасників 70 % вартості проект фінансує держава, а 30 % — сам підприємець.

З умовами, критеріями, механізмами отримання та використання коштів можна ознайомимтися за посиланням:

1) https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-nadannya-grantiv-biznesu-738-210622

2) https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/739-2022-%D0%BF#Text

Дізнатися про програму детальніше також можна у спеціалістів управління агропромислового розвитку облдержадміністрації за телефоном 0673344542.