Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в розмірі земельної частки (паю).

Дата: 09.08.2022 11:05

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ               ПРОЄКТ

від               2022 року                   смт Цумань                                  №

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 17, 19, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про державний земельний кадастр», селищна рада

1. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для ведення особистого селянського господарства в розмірі земельної частки (паю), які розташовані на території Цуманської селищної ради, Волинської області згідно додатку 1.

2.Виділити в натурі (на місцевості) та передати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства в розмірі земельних часток (паїв), які розташовані на території Цуманської селищної ради Луцького району, Волинської області громадянам згідно додатку 1.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                  Анатолій ДОРОШУК

Озарчук

Додаток 1 до рішення

Цуманської селищної ради