Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності гр. Дубу Анатолію Володимировичу

Дата: 16.08.2022 12:33

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

Проєкт

Від                  2022 р.                      смт Цумань                               №

Відповідно п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 38, 93, 120, 124 Земельного кодексу України, ст.ст. 4, 15, 24 Закону України «Про оренду землі», селищна рада

1.Передати в оренду громадянину Дубу Анатолію Володимировичу (власнику приміщення будинку оператора з пультом управління і кладовою, площею 11,4 м2), строком на 10 (десять) років земельну ділянку комунальної власності площею 0,30 га, кадастровий номер 0721855700:01:001:1826 із цільовим призначенням (J.11.02) для розміщення і експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка розташована в смт Цумань, вул.Грушевського, Луцького району, Волинської області.

2.Встановити орендну плату за надану в користування земельну ділянку в розмірі ___ % (___ відсотків) від нормативної грошової  оцінки земельної ділянки.

3.Доручити Цуманському селищному голові Дорошуку Анатолію Васильовичу підписати з громадянином Дубом Анатолієм Володимировичем договір оренди землі на земельну ділянку, яка надається в оренду на умовах даного рішення.

4.Зобов'язати громадянину Дубу Анатолію Володимировичу:

4.1.зареєструвати речове право оренди відповідно до норм чинного законодавства;

4.2.отримуватися вимог статей 95, 96, 112, 113 Земельного кодексу України щодо прав і обов’язків землекористувачів та обмеження прав на землю.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                  Анатолій ДОРОШУК

Озарчук