Про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності гр. Матвіюк Юлії Михайлівні

Дата: 10.08.2022 14:27

Проєкт

Від                                                                                                          №

гр. Матвіюк Юлії Михайлівні

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 р. № 244 про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, розглянувши звернення гр. Матвіюк Юлії Михайлівни, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл громадянці Матвіюк Юлії Михайлівни на земельній ділянці комунальної власності, яка розташована за адресою смт Цумань, вул. Грушевського на встановлення тимчасової споруди  площею 15 м2.

2. Зобов’язати гр. Матвіюк Юлію Михайлівну оформити документацію згідно діючого законодавства.

3. Після  оформлення документації здійснити розміщення тимчасової споруди та  письмово повідомити селищну раду про виконання вимог паспорту прив’язки (надати копію такого паспорту прив’язки виконавчому комітету Цуманської селищної ради).

4. У випадку, коли тимчасова споруда не буде встановлена та не розпочне свою підприємницьку діяльність на протязі року (починаючи з дати прийняття рішення), дане рішення втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників селищного голови  згідно розподілу посадових обов’язків.

Селищний голова                                                                   Анатолій  ДОРОШУК

Арендарчук