Допомога людям, які пережили сексуальне насильство

Дата: 10.10.2022 16:57

Благодійний фонд «СИЛЬНІ»  надає безкоштовну допомогу людям, які пережили сексуальне насилля під час війни, а саме безкоштовну психологічну, медичну та юридичну допомогу. Благодійний фонд:

• оплачує потерпілим від зґвалтувань медичні послуги, необхідні для лікування травматизації;
  • консультують і надають безоплатні психотерапевтичні послуги, мають досвід роботи з сексуальним насильством саме у воєнний час;
  • надають консультації та документують факти зґвалтувань, допомагають зі зверненням у поліцію.

Звернутись за допомогою та дізнатися більше про роботу фонду можна за посиланням – sylni.org. Після звернення з людиною зв’яжеться консультант, щоб детальніше обговорити вид допомоги, який потрібно надати.  Люди можуть відмовитися від допомоги у будь-який момент.