До уваги орендарів земельних ділянок для городництва с. Карпилівка!

Дата: 31.10.2022 16:20

Оголошення!!!!!!!

До уваги орендарів земельних ділянок для городництва с. Карпилівка, у середу, 02.11.2022 року спеціалісти-землевпорядники Цуманської селищної ради будуть проводити інвентаризацію земельних ділянок на території с. Карпилівка:

НА 9:00 ГОД будемо міряти -
Карпилівське поле, ліва сторона від Карпилівки в сторону Цуманя (УРОЧИЩЕ ЛІВЕ ПЛЕСО, ЗА УЧИТЕЛЬСЬКИМИ ПАЯМИ (ГОРОДАМИ), ПІД ЛІСОМ). Починати міряти будемо від Цуманя, одночасно займемо два ряди.

НА 9:00 ГОД будемо міряти -
Карпилівське поле, права сторона від Карпилівки в сторону Цуманя ( УРОЧИЩЕ ПРАВЕ ПЛЕСО). Міряти почнемо від Цуманя (кінець паркану цуманського кладоща), займемо перший ряд. Особи, які мають у приватній власності земельні ділянки, прохання взяти із собою документи - проекти землеустрою.

НА 11:30 ГОД будемо міряти -
УРОЧИЩЕ ЗАГУМЕННЯ (ЗА ШКОЛОЮ В С. КАРПИЛІВКА). Особи, які мають у приватній власності земельні ділянки, прохання взяти із собою документи - проекти землеустрою.

Просимо Вас прийти до своїх земельних ділянок (при собі мати ідентифікаційний код і знати номер мобільного телефону орендаря), якщо не буде нікого, земельна ділянка вилучатиметься.
Явка обов'язкова.

Учительські паї (городи) міряти НЕ БУДЕМО, тому що їх інвентаризація проходила раніше.

Телефон для довідок та роз'яснень - 067-117-8442 Наталія Василівна,
096-199-1870 Мирослава Миколаївна.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)