Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1266 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710", "головним розпорядникам бюджетних коштів (розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня), суб’єктам господарювання державного сектору економіки з метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів забезпечити:  оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом розміщення на власному веб-сайті (або на офіційному веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів, суб’єкта управління об’єктами державної власності, що здійснює функції з управління суб’єктом господарювання державного сектору економіки) протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівель або повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівель".

На виконання вимог Постанови, на цій сторінці публікується обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі щодо конкурентних процедур закупівель або переговорних процедур Цуманської селищної ради.

ДК 021:2015 09130000-9 – «Нафта і дистиляти» UA-2022-12-01-010900-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)) 1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Цуманська селищна рада; смт Цумань, вул. Грушевського, 2; код за ЄДРПОУ – 04333885; категорія замовника – орган місцевого самоврядування. 2. Назва предмета закупівлі: ДК 021:2015 09130000-9 – «Нафта і дистиляти». 3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-01-010900-a 4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: закупівля товару здійснюється для забезпечення пальним службового автомобіля селищної ради, пожежного автомобіля, шкільних автобусів, генераторів, ДФТГ. Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, викладені у тендерній документації, обумовлені: встановленими чинними нормативними актами вимог до такого товару, потребами Замовника. 5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений за результатами аналізу вартості товару та відповідно до наявних коштів у кошторисі на закупівлю товару. 6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 907 100 грн з ПДВ. 7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувану вартість предмету закупівлі було визначено за допомогою методу порівняння ринкових цін, який передбачає визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку.

14:43 01.12.2022

ДК 021:2015 09130000-9 – «Нафта і дистиляти»

08:15 22.08.2022

Поточний ремонт аварійної підлоги у спортивному залі Городищенського ліцею (ДК 021:2015 45430000-0 «Покривання підлоги та стін») UA-2022-08-02-001085-a