Дата: від до Скинути

«Якісні волинські соки мають бути не тільки в Америці та Ізраїлі, а в наших садочках» – депутати Волиньради

Голова обласної ради Ірина Вахович та депутат Юрій Ройко побували з робочим візитом у Цуманській ОТГ. В рамках цієї поїздки вони відвідали консервний цех Цуманського держлісгоспу, який є основним бюджетоутворюючим підприємством громади.

10:21 14.08.2019

На гостини до Лесі

У неділю 4 серпня  фольклорний колектив "Брикса" БК с. Холоневичі, Цуманської ОТГ завітали "На гостини до Лесі" - етнофестиваль ,  що проходив в урочищі Нечимному.

11:12 05.08.2019

Поблизу Світязю відпочивальники зможуть поспати на вуликах.

Люди, які поїхали відпочивати до Шацького краю мають можливість спробувати апітерапію. Вулики з бюджолами посеред лісу стоять понад десять років, але довгий час ця пасіка залишалася ще занедбаною – поки не втрапила в поле зору адміністрації Шацького нацпарку. Про це йдеться у сюжеті Сфера-ТВ. Трохи зусиль колективу, кадрові рішення – і ось нова локація вже й око милує, і медом частуватиме.

08:59 23.06.2019

Устилузькі ясени – символ свободи

Біля входу до Устилузького лісництва росте два ясени. Обидва посаджені у далекому 1861 році на честь скасування кріпосного права у Російській імперії.

10:04 21.06.2019