Де не буде світла 10.06.2020

До відома ! З метою підвищення надійності електропостачання і покращення якості обслуговування споживачів 10.06.2020 року будуть здійснюватися вимкнення електропостачання пов'язані із запланованими роботами по обслуговуванню електричних мереж в населених пунктах: Цумань, Грем'яче, Карпилівка, Дубище, Кадище

09:40 02.06.2020

Де в Цумані не буде світла 09.06.2020

До відома жителів смт Цумань! З метою підвищення надійності електропостачання і покращення якості обслуговування споживачів 09.06.2020 року  будуть здійснюватися вимкнення електропостачання пов'язані із запланованими роботами по обслуговуванню електричних мереж в смт Цумань на наступних вулицях: Соснова, Незадежності, Сагайдачного

09:35 02.06.2020

Обережно – кліщі!

У весняно-літній період у людей, що виїжджають на відпочинок у «зелену зону», роботи на присадибних ділянках з’являється один маленький ворог – кліщ, дуже небезпечна комаха, яка є переносником кліщового бореліозу (або хвороби Лайма). Розпізнати цю комаху не складно, вона має характерний бурий або коричневий колір, витягнутий тулуб діаметром від двох до п’яти міліметрів з темною плямою на голові. Пересувається кліщ повільно, лише по кілька міліметрів за секунду, тому його не важко помітити і зняти з себе або свого одягу до того, як він встигне вибрати місце і присмоктатися. Переважно кліщ нападає на свою жертву, сидячи на траві або не дуже високо на гілках дерев і чагарників. Коли людина, що проходить повз таку рослину, зачіпає її, кліщ переповзає на одяг.

11:04 18.05.2020